دستگاه کولون هیدروتراپی خانگی (NLS) NaturLifeStyle ایتالیا

اولین و تنها دستگاه شستشوی روده بزرگ در منزل) جهت رفع بیماری‌های گوارشی)
کنترل و درمان بیماری‌های گوارشی
• نفخ و تورم شکمی
• یبوست مزمن
• اسهال‌های دوره ای
• سندرم روده تحریک پذیر (IBS)
شستشوی روده بزرگ در منزل
امروزه یکی از مشکلات مزمن بسیاری از افراد جامعه، بیماری‌های مزمن گوارشی است که به علل گوناگونی ازجمله رژیم‌غذایی (کمبود فیبر و ازدیاد مواد نگهدارنده)، آلودگی هوا، فعالیت بدنی کم و زندگی بی‌تحرک و نهایتاً استرس زیاد ایجاد می‌گردد. یبوست‌های دائم، اسهال‌های دوره‌ای، سندرم روده تحریک پذیر (IBS)، کولیت و اسپاسم روده‌بزرگ، خونریزی مقعدی، پروستاتیت مزمن، التهاب دیورتیکول‌های جداره روده، اضافه وزن، نفخ و تورم شکمی، پیری پوست و چین و چروک زودرس، تنفس بد بو و سردرد‌های مزمن از جمله علائم و عوارض این دسته از بیماری‌ها است.
دستگاه کولون هیدروتراپی (شستشوی روده) NaturLifeStyle ایتالیا، نوآوری جدیدی در حوزه تجهیزات پزشکی است که براساس آخرین دستاوردهای علم پزشکی روز اروپا با استاندارد CE تولید گردیده است. این دستگاه از طریق شستشوی روده بزرگ (کولون) کمک شایانی به استفاده کنندگان از این وسیله پزشکی می نماید.
اصول کولون هیدروتراپی (شستشوی روده)
در بدن انسان، مدفوع‌های تخمیر شده در دیواره‌ی داخلی روده بزرگ ایجاد شده و باعث جذب مواد سمی می‌شوند. ارگانیسم این باقیمانده انباشته شده، همراه با مواد سمی ایجاد شده توسط فلور باکتری تغییر کرده و کل بدن را در معرض آسیب‌های متعددی قرار می‌دهد و سیستم بدن را تضعیف می‌نماید و انسان را مستعد بیماری‌های جدی روده و سیستم گوارشی می‌نماید.
دستگاه کولون هیدروتراپی خانگی (NLS) NaturLifeStyle یک دستگاه بدون درد، صدا و بو برای تمیز نمودن و بهبود وضعیت روده و متعادل کردن فلور باکتری‌های موجود در سطح داخلی روده است که به روشی مدرن، بهداشتی و ایمن انجام می‌شود.
نحوه عملکرد دستگاه کولون هیدروتراپی (NLS) NaturLifeStyle
دمای آب ورودی بین ۲۵ تا ۳۷ درجه سلسیوس توسط کاربر تنظیم شده و فشار آب ورودی نیز حداکثر تا PSI2 افزایش می‌یابد و دستگاه بواسطه ولوهای (Valve) تعبیه شده، اجازه عبور آب در دماهای بالا یا پایین‌تر از آستانه و همچنین فشار بیش از PSI2 را نخواهد داد. آب ورودی نیز از فیلتر آنتی باکتریال عبور کرده و مانع از ورود هرگونه باکتری به داخل کولون کاربر می‌گردد، در نتیجه دستگاه در محیطی کاملاً ایمن شستشوی روده را انجام می‌دهد.
دستگاه را به ورودی آب متصل نموده و با قراردادن براکت دستگاه بر روی سرویس فرنگی و یا صندلی فرنگی آماده استفاده می‌گردد. به آرامی بر روی توالت فرنگی نشسته و ست یکبار مصرف شستشو را وارد مقعد کرده و پیچ ورود آب را باز می‌نماییم. آب وارد شده باعث تحریک حرکات حلقوی و دودی شکل روده می‌گردد. با احساس دفع بدون برخواستن از روی دستگاه می‌توانید مواد زائد را به همراه آب از فضای بین ست شستشو و رکتوم خارج کرده و طی مدت زمان کوتاهی رکتوم را کاملا تمیز نمود.
پیشگیری و درمان بیماری‌های گوارشی در منزل
دستگاه کولون هیدروتراپی با عبور دادن جریان اندک آب با دما و فشار کنترل شده که با استفاده از یک ست شستشو بسیار نرم و باریک از مقعد وارد رکتوم روده بزرگ کاربر می‌شود، باعث شستشو و تمیز شدن رکتوم می‌گردد. با تحریک کردن روده بزرگ توسط آب و تخلیه نمودن آن و دوباره تحریک کردن آن و انجام منظم این حرکت می‌تواند جایگزین بسیار خوب و طبیعی داروها و ملین‌ها و یا روش‌هایی نظیر انما باشد.
این روش عارضه‌ای نداشته، درد آور نیست و شما می‌توانید به راحتی در هر زمان در سرویس بهداشتی فرنگی از آن استفاده نمایید. راحت بر روی توالت نشسته و ست شستشو را داخل کرده که با وارد و خارج کردن متناوب آب، روده‌ی بزرگ تمیز می‌شود.
این عمل باعث رفع مشکلات یبوست، اسهال، IBS، نفخ و ... شده و میزان جذب مواد غذایی را در داخل روده بزرگ بالا می‌برد. در نتیجه علاوه بر رفع مشکلات گوارشی، پوست شفاف‌تر و سالم‌تری خواهید داشت و از کیفیت زندگی بهتری برخوردار خواهید شد.
گارانتی و خدمات
این دستگاه دارای ۱ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می‌باشد. تمامی وسایل مصرفی و قطعات دستگاه را می‌توانید از شرکت فرآوران همگام تهیه نمایید.
ویژگی های مدل خانگی
- تنها دستگاه کولون هیدروتراپی خانگی در ایران
- پیشگیری، درمان و بهبود کارکرد روده بزرگ
- تکنیک جدید جهت درمان یبوست‌های مزمن با تحریک حرکات دودی شکل کولون و اصلاح الگوی دفع
- کمک به درمان اسهال حاد با تخلیه باکتری‌های مضر (باکتری‌های ایجاد‌ کننده اسهال) از داخل روده بزرگ
- تسکین علائم در بیماران دچار سندم روده تحریک‌پذیر (IBS)
- جایگزین طبیعی به جای استفاده از ملین‌ها و داروهای شیمیایی
- یک دستگاه کاملاً مستقل و اتوماتیک (بدون برق)
- مناسب برای افراد دچار پیچ‌خوردگی روده
- حفظ سلامتی و زیبایی (شادابی و شفافیت پوست) برای مدت طولانی
- شستشو و پاک‌سازی روده بزرگ (کولون) بدون درد، بو، ناراحتی و عوارض جانبی
- دارای استاندارد CE اروپا و دو سال گارانتی